Feel Bass Energy: skatepark

July 2, 2021, 10 p.m.

Салют джанглісти, UBA на зв'язку!
Трохи нашумівши на Хеловін 2020 ми повертаємось, щоб знову гучно заявити про те, що Jungle is Massive та Drum and Bass for life.
Допоможе це зробити атмосфера культового місця столичного андерграунду - скейтпарку Гавань.

Другий епізод Feel Bass Energy, ми вирішили назвати The Most Gavan' Air, в честь легендарного колись клуба The Most Open Air. FBE зібрав вітчизняних піонерів ломаних ритмів та басу, олди тут?

З нами:
Physical Illusion - босс Intelligent Recordings, який також видавався на добре відомому лейблі Fokuz. Автор спільних робіт з українськими та іноземними dnb виконавцями.

Плече в плече з ним його колега по цеху - Stereotype. Ще один яскравий представник Intelligent Recordings, а також: Focuz, Disturbed та Celsius - драмендбейс імпрінтів, з репутацією, яка йде далеко попереду.

Дует DJ Zloy та Степан Іванович Шпак або якщо коротко - ZDJ та СІШ. Будь певен прокачають твою голову так, як треба! Zloy - скретч чемпіон України 2007 та 2008 років, нагадає всім про свою майстерність, а СІШ додасть римованих словосплетінь для створення справжнього андера в Гавані.

Kind of Zero - дійсно унікальний у своєму роді виконавець із неповторним автентичним стилем, закриває наш лайнап та ставить жирну крапку другого епізоду FBE.

Все це приправлено потужною звуковою системою - UBA Sound System, адже драм енд бейс це, перш за все, звук!

Line-up:
- Physical Illusion (Intelligent Recordings, Fokuz)
- Stereotype (Intelligent Recordings, Fokuz, Disturbed, Celsius)
- DJ Zloy i Степан Іванович Шпак a.k.a СИШ
- Kind of Zero
- Roi
- Tsy vs FXion

2 липня, скейтпарк Гавань
Feel Bass Energy: vol. 2 "The Most Gavan' Air"

Подія відбудеться з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних вимог та рекомендацій МОЗ України. Рекомендуємо зберігати безпечну дистанцію, а також використовувати маски.

200 UAH